Sigorta Tipi
Cinsiyet
Puanı

online | Psikoloji

Berat Hazar
Psikoloji
 • KAYSERİ / KOCASİNAN
Online
Muaynehane

Muayene
Düzgün UĞUR
Psikoloji
 • DİYARBAKIR / BAĞLAR
 • Psk. Düzgün UĞUR, eğitimini tamamlayarak psikolog ünvanı almıştır. Mesleki çalışmalarına DİYARBAKIR/BAĞLAR da bulunan özel poliklinikte devam etmektedir.
Online
Muaynehane

Muayene
Meki Deniz
Psikoloji
 • DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
 • Psikolog MEKİ DENİZ, eğitimini tamamlayarak PSİKOLOG unvanı almıştır. Mesleki çalışmalarına DİYARBAKIR/YENİŞEHİR de bulunan özel klinikte devam etmektedir.
Online
Muaynehane

Muayene
ŞEBNEM AKI
Psikoloji
 • ANTALYA / MURATPAŞA
Online
Muaynehane

Muayene
Çetin DAĞ
Psikoloji
 • ŞANLIURFA / HALİLİYE
 • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2016 yılında mezun oldum. 2018 yılında yılında Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına başladım. 2 yıl kadar Birleşmiş Milletlere bağlı UNHCR da Psikolog olarak çalıştım. Bir yıl Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanında Psikolog/ Psikolojik Danışman olarak çalıştım. 2018 yılında Birleşmiş Milletlerde Psikolog olarak çalışmaya devam ettim, Mültecilere ve Türklere danışmanlık görevini yaptım.
Online
Muaynehane

Muayene
emre kılıçaslan
Psikoloji
 • ANTALYA / KONYAALTI
Online
Muaynehane

Muayene
AYGÜL KILIÇ
Psikoloji
 • ADANA / CEYHAN
Online
Muaynehane

Muayene
Nida Özşahin Terkuran
Psikoloji
 • ADANA / CEYHAN
 • Uzman Psikolog Nida Özşahin Terkuran, Adana'da dünyaya geldi. Ortaokul ve lise öğrenimini Adana Koleji'nde tamamlamasının ardından Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından 2005 yılında Ankara Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Ayrıca Almanya Weinheim Aile Terapileri Enstitüsü’den (2008-2011) Sistemik Psikoterapi Eğitimini tamamlayarak Psikoterapist ünvanını aldı. Uzman Psikolog Nida Özşahin Terkuran, gelişimini akademik alanda yetkin kişilerden eğitimler alarak sürdürdü. 2006 yılında Çocuk Değerlendirme Paketi, Türk Psikologlar Derneği; 2007 yılında Çözüm Odaklı Danışmanlık Eğitimi, Dr. Nevin Dölek; 2006 ile 2007 yılları arasında Yaratıcı Drama Eğitimi, Çağdaş Drama Derneği; 2007 yılında Duygu Yönetimi Eğitimi, Çukurova Üniversitesi PDR Birimi; Eğitsel Bilgi Verme Becerisi Eğitimi, Çukurova Üniversitesi PDR Birimi; 2007 yılında Transaksiyonel Analiz Eğitimi, Dr. Azmi Varan; 2008 yılında Danışmanlık Becerileri Eğitimi, Çukurova Üniversitesi PDR Birimi; 2009 yılında Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimi, Doç Dr. Hakan Türkçapar; 2011 yılında Çocuk Testleri Eğitimi, Psikolojik Testler Derneği; 2012 yılında Çift Terapisi Eğitimi, Almanya Weinheim Aile Terapileri Enstitüsü; 2012 yılında WISC-R Çocuklar için Zeka Ölçeği Eğitimi, Türk Psikologlar Derneği; 2012 yılında Oyun Terapisi Eğitimi, Dr. Filiz Çetin ; 2012 yılında Özgül Öğrenme Güçlüğü Eğitici Eğitimi, Prof Dr. Ümran Korkmazlar; 2012 yılında EMDR 1. Düzey Eğitimi, Davranış Bilimleri Enstitüsü; 2015 yılında Acceptance and Commitment Therapy, Dr. K. Fatih Yavuz, Bağlamsal Bilimler Derneği eğitimlerine katılım sağlamıştır. Uzman Psikolog Nida Özşahin Terkuran, lisans öğrenimini tamamlamasından itibaren özellikle çocuklar, ergenler ve onların aileleriyle, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, akademik problemler, duygusal problemler ve aile danışmanlığı konularında çalışmalar yapmış ve yetişkinlerle çift terapisi, anksiyete bozukluğu ve depresyon konularında çalışmalarını sürdürmüştür. Uzman Psikolog Nida Özşahin Terkuran, Türk Psikologlar Derneği, Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği, Disleksi Destek Derneği ve Sistemik Psikoterapi Enstitüsü üyesidir. Deha Psikoterapi Derneği’nin başkanlığını yürütmektedir.
Online
Muaynehane

Muayene
İBRAHİM TOPACIK
Psikoloji
 • ADANA / ÇUKUROVA
 • Psikolog İbrahim TOPACIK 1982’de Adana’da doğdum. Psikoloji eğitimimi Ankara Üniversitesi DTCF’de 2004 yılında tamamladıktan sonra iş hayatına hemen girdim. Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde (Mersin-Adana), özel bir huzurevinde (Adana), özel bir hastanede (Ankara-Adana) kısa süreliğine çalıştım. Bursa Askeri Hastanesinde vatani görevimi de tamamladıktan sonra Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde iş hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum. (2007 – …). İlgi alanlarım: kitap okumak (psikoloji, felsefe, tarih), müzik dinlemek (geleneksel, dünya, etnik), doğa gezisi yapmak (yeşil ya da mavi olsun heryer olur), spor, sinema ve belgesel…
Online
Muaynehane

Muayene
Şener SAYARGİL
Psikoloji
 • ANTALYA / MURATPAŞA
Online
Muaynehane

Muayene
ERHAN ÖZCAN
Psikoloji
 • ANTALYA / MURATPAŞA
 • PSK. ERCAN ÖZCAN , eğitimini tamamlayarak psikolog ünvanını almıştır. Mesleki çalışmalarına ANTALYA/MURATPAŞA da bulunan özel kliniğinde devam etmektedir.
Online
Muaynehane

Muayene
ŞENAY ESEN
Psikoloji
 • ANTALYA / KONYAALTI
 • İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra görev aldığı yıllar içinde çocuklarda gelişim takipleri, davranış sorunları yaşayan çocukların değerlendirilmesi, okula uyumda psikolojik destek çalışmaları, ders başarısında akademik güçlendirme çalışmalarında bulundu. Antalya Güllük Çocuk Sağlığı Merkezi’nde pedagog olarak görev aldı. Almanya Hannover’de AWO Merkez’inde 5 ay boyunca 0-6 yaş çocuklarının ruhsal ve fiziksel gelişimlerinin takibi ile ilgili çalışmalara katıldı.Özellikle öğrenme güçlüğü , disleksi, davranışa bağlı okul başarısını etkileyen olumsuz durumlarla ilgili çalıştı. Ailelerin bilgilendirilmesinde, yönlendirilmesinde ve projelerde önemli sorumluluklar aldı.2018 yılında Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisans stajını İstanbul Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinde başarıyla gerçekleştirdi. Akademik çalışmalarda zorlanan öğrencilerde başarıyı etkileyen alanlara yönelik bireysel ve küçük grup çalışmaları yapmaktadır. Çocuk, ergen ve yetişkinlerde görülen davranış bozuklukları, kaygı, depresyon, fobiler, tikler ve travmalarla ilgili EMDR, şema terapi çalışmaları ile olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Çocuklarda ve ergenlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite tedavisi yine ilgilendiği alanlardandır. Klinik psikolog ve pedagog olarak çalışmaktadır.
Online
Muaynehane

Muayene
Funda Yılmaz
Psikoloji
 • ANTALYA / MURATPAŞA
Online
Muaynehane

Muayene
Uzm. Psk. Metin ÇAPAR
Psikoloji
 • MERSİN / SİLİFKE
 • Metin ÇAPAR, 1973 yılında Antakya’da doğdu, ilk ve orta öğrenimini Antakya’da, lise eğitimini Mersin’de tamamladı. Selçuk Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olduktan sonra, Mersin Üniversitesi Aile Danışmanlığı, Ege Üniversitesi Aile ve Öğrenci Koçluğu eğitimi aldı. Üç yıl özel öğretim kurumlarında psikoloji ve felsefe derslerine girdi ve eğitim danışmanlığı yaptı. Yurtiçi ve yurtdışı özel kurumlardan, Yaşam Koçluğu, NLP Master Practitioner, EFT, Biyoenerji, Yaratıcı Drama ve Psikoloji alanında eğitimler aldı. 1997 yılında, halen Silifke’de faaliyet gösteren EMPATİ Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezini kurdu. Aile ve Evlilik İlişkileri, Aile içi iletişim, Aile ve Öğrenci Koçluğu, Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri, Yaratıcı Drama, Motivasyon, Özgüven, Dikkati Geliştirme Eğitimi gibi kişisel gelişim eğitim ve seminerleri vermektedir. Ulusal-yerel gazete ve dergilerde yazı ve makale yayınmaktadır. Türk Psikoloji Derneği fahri, Sosyoloji Derneği, Aile Danışmanları Derneği üyesidir. Silifke Empati Kişisel Gelişim Merkezi Tel:0505 7985919 · Silifke, Mersin Uzm. Aile Danışmanı ve Yaşam Koçu Tel:0505 798 5919
Online
Muaynehane

Muayene
Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel
Psikoloji
 • ANTALYA / MURATPAŞA
 • Lisans eğitimini İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde; Yüksek Lisansını Bournemouth Üniversitesi’nde (İngiltere), Klinik Psikoloji alanında yaptı. Stajını Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Psikiyatri Yatılı Servisi’nde tamamladı. Staj süresince psikiyatri servisindeki hastaların görüşmelerinde yer alarak, vizitlere katıldı; rehabilitasyon süreçlerini gözlemleyerek psikometrik ölçümlerde bulundu. Nefes egzersizi, grup terapisi, EEG, MMPI ve Beier Cümle Tamamlama Testi gibi farklı uygulamalarda yer aldı. Türk Psikologlar Derneği bünyesinde aldığı Nöropsikolojik Değerlendirme Test Eğitiminin uygulamasını İstanbul Tıp Fakültesi Klinik Nöropsikoloji Laboratuvarında gerçekleştirdi. Nisan 2018 tarihinden bu yana Psikoloji Antalya ekibinin bir parçasıdır. Bilimsel Çalışmaları Alkolle İlişkili Bozukluklarda Nüksü Önleme. Danışman: Dr. Helen Bolderstone Tiksintinin Cinsiyetler Üzerindeki Etkisi. Danışman: Yrd. Doç. Laith Al-Shawaf
Online
Muaynehane

Muayene
UZM. KL. PSK. ESRA VATANSEVER
Psikoloji
 • BURSA / NİLÜFER
 • HAKKIMDA Lise eğitimini Bursa Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra tam burslu olarak girdiği İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimini onur derecesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince Tarlabaşı Toplum Merkezi’nde şiddet gören kadın ve çocuklarla çalışmış, anne-çocuk iletişimi ile ilgili çeşitli seminerler vermiştir. Lisans stajını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul’da Bostancı Doğa Koleji’nde psikolog olarak çalışmış, ilköğretim öğrencileri ve ailelerine psikolojik danışmanlık yapmıştır. Yüksek Lisans eğitimini Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji programında tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almıştır. Yüksek Lisans eğitimi süresince özel bir okul öncesi eğitim kurumunda psikolog olarak görev yapmıştır. Yine aynı dönemde Marmara Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde Prof. Dr. Kemal Kuşçu önderliğinde proje koordinatörlüğü yapmıştır. Doğuş Üniversitesi Psikoloji Eğitim Merkezi’nde (DUPEM) 1 sene boyunca 322 saat süpervizyon alarak ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Yetişkin Kliniği’nde staj yaparak yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi kapsamında Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği (WISC-R), Rorschach (Exner) ve Minnesota Mültifaz Kişilik Envanteri (MMPI) testlerinin uygulama ve yorumlama eğitimlerini almıştır. Yüksek Lisans eğitimi sonrasında 2010 yılından 2013 yılının ilk yarısına kadar İstanbul Tuzla Belediyesi Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çalışmış, haftada 30 saat çocuk, ergen, yetişkin ve ailelerle psikoterapi seansları gerçekleştirmiştir. 2011- 2014 yılları arasında Avrupa Aile Terapisi Eğitim Enstitüleri Birimine (EFTA –TIC) tam üye Satir İnsan Gelişimi ve Aile Terapisi Enstitüsü bünyesinde, Kanada Satir Pasifik Enstitüsü(Satir Institute of the Pacific) ile ortak yürütülen 3 yıllık Virginia Satir Sistemik Dönüşümsel Aile Terapisi Eğitimi’ni tamamlamistir. Türk Psikologlar Derneği üyesidir.
Online
Muaynehane

Muayene
CEM YALÇIN
Psikoloji
 • BURSA / NİLÜFER
 • Merinos İlkokulu, Bursa Erkek Lisesi, İstanbul üniverstesi istanbul tıp fakültesi, AKÜ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı
Online
Muaynehane

Muayene
Cemal CAN
Psikoloji
 • ANTALYA / MURATPAŞA
 • Uzm.KI.Psk.Cemal Can, Ankara Üniversitesi DTCF Psikoloji bölümünden mezun olmuş ve Fatih Üniversitesi Psikoloji bölümünde Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Halen Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sinirbilimleri Anabilimdalında doktora eğitimine devam etmektedir. Uzm.KI.Psk.Cemal Can mesleki çalışmalarına ise şu an Gelidonya Psikolojik Danışmanlık Merkezin'de devam etmektedir. Eğitimler: Bilişsel ve Davranış Terapileri, (2012) EMDR Part 1 (Eğitim ve Süpervizyon), Emre Konuk (2015) Aile ve Evlilik Terapisi I. Seviye, Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu (2013) Aile ve Evlilik Terapisi II. Seviye, Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu (2013) Aile ve Evlilik Terapisi III. Seviye Süpervizyon , Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu (2014) Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü Kış Okulu: Varoluşsal Anlam Arayışları, Özgürlük, Sevgi, Kahramanlık ve Ölüm, Prof.Dr. Doğan Kökdemir (2011) Travma ve İntihar vakaları sonrası psikolojik yeniden anlamlandırma (debriefing), Doç. Dr. Sedat IŞIKLI (2014) Psikiyatrik krize müdahale ve travma psikolojisi, Dr. Psk. Nedret Öztan (2013) Adli Psikoloji (Modül 1) Eğitimi, Prof. DR. Gülsen Erden (2012) Adli Psikoloji (Modül2 )Eğitimi, Prof. DR. Gülsen Erden (2013) Rorshach Projektif Testlere Giriş, Prof. Dr. E. Tevfika İkiz (2013)
Online
Muaynehane

Muayene