Doktordan nasıl randevu oluşturabilirim?

En kolay şekilde randavu alabilmek için doğru yerdesin!

Amacımız;
Bizlere göre sağlıklı hayatın yolu; doğru doktor, doğru teşhis, doğru tedavi üçlüsünde. Fakat doğru doktora ulaşmak her zaman mümkün olmuyor. Ulaşmak için attığımız adımlarda amacımızdan uzak bilgiler içinde boğuluyoruz. Hatta zaman zaman istenmeyen “sahte doktorlarla” karşılaşıyoruz. Bütün bu karmaşayı ortadan kaldırmak amacıyla doktorlarımızın uzmanlıklarını anlattığı, kullanıcıların ise yorumları ile katkı sağladığı sistemimizi kurduk. En önemlisi ise sadece bir tabelanın arkasında kalmış doğru doktorları sizler için erişilebilir kılmak.

Kullanım Süreci

Aşağıdaki adımları uygulayarak sistemimizde kayıtlı olan doktorlardan size ve konumunuza en uygun olanını seçebilirsiniz.

Hastalığına göre en
doğru doktoru bul!

Detaylı doktor arama özelliği ile ihtiyacın olan hekimin branşını seçerek bulunduğun yerde, dilediğin kriterlerde muayene eden hekimleri kolayca ara, bul ve kolayca randevu al..

Randevu talebi oluşturduğun doktorun randevu talebini onaylamasını bekle ve talebini onayladığında sms olarak bilgilendirileceksin klinik adresine göre tedavilere başlayabilirsin.

Online Danışmanlık ve
Yüzyüze Randevu

Sağlığınızı ertelemeyin. Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Doktor’dan randevu aldıktan sonra randevu saatinde ve klinik adresinde muayeneye başlayabilirsin.

Doktorunu Değerlendir!

Tedaviye devam ederken veya bitiminde doktor hakkında detaylı değerlendirme yap, yorum yaz ve geri bildirimde bulun.